Erzincan Hukuk Bürosu

//

Av.Haşim KARTAL

Erzincan Hukuk Bürosu

Hukuk büroları, hukuk eğitimlerini tamamlayarak, avukat ruhsatnamesini almış kişilerin hukukun tüm dallarında, hizmet verdikleri iş yerleridir. Erzincan hukuk bürosu olarak görev yapan büromuz hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, https://www.hasimkartal.av.tr/  internet adresimiz üzerinden hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Çalışma alanlarımız bölümünde yer verdiğimiz tüm hukuk dalları ile ilgili dava süreçlerinin takiplerini yapıyoruz. Hukuk danışmanlığı yapabilmek için belirli bir tecrübeye sahip olmak ve hukuk etik kurallarına göre hizmet vermek gerekiyor. Erzincan hukuk bürosu olarak, tüm işlemlerimiz hukuk kurallarına uygun olarak, profesyonelce verilmektedir.

Erzincan Hukuk Bürosu Nedir? Erzincan Avukat Nedir?

Hukuk Alanları Nelerdir?

İnsanların yaşam güvencelerinin oluşturulabilmesi her alanda hukuki düzenlemeler yapılmıştır. Hukuk büromuzda, hukukun hangi alanlarında insanlara hizmet verdiğimizi, çalışma alanlarımız başlığı altında web sitemizde görebilirsiniz.

Çalışma alanlarımız;

  1. Aile hukuku,
  2. İş hukuku,
  3. İcra ve iflas hukuku,
  4. Ceza hukuku,
  5. Şirketler Hukuku
  6. Marka Hukuku
  7. Ticaret hukuku,
  8. İdare ve vergi davaları,
  9. Gayrimenkul & miras hukuku,

Hukukun tüm dalları, kişiler arası ilişkilerin düzenlenmesini sağlamaktadır. Aile hukuku, boşanma davaları, velayet davaları gibi davaların nasıl açılabileceğini, nelere dikkat edileceğini belirlemektedir. Avukatlık hizmetlerimiz ile çalışma alanlarımız kapsamında yer verdiğimiz tüm hukuki dava süreçlerinde danışmanlık destek hizmetlerini tecrübeli kadrolarımız ile veriyoruz.

Yargıtay Kararlarının Önemi Nedir?

Hukuk davalarının takibinde ve yeni açılacak olan davalarda, Yargıtay kararları davanın sonucunda etkili olmaktadır. Hukuk büromuzda yaptığımız tüm çalışmalarda, takip ettiğimiz dava konularına benzer davalarda verilmiş olan Yargıtay kararlarını takip ediyor, dava süreçleri ile ilgili hazırlıklarımızı ona göre yapıyoruz. Kişiler, açmayı düşündükleri davalar ya da devam eden davaları ile ilgili Yargıtay kararlarının bazılarına sitemiz üzerinden ulaşabiliyorlar.

Takip etmiş olduğumuz, davalarla ilgili önemli Yargıtay kararlarını takip ediyor ve karar içeriklerine sitemizde yer vererek, herkesin bilgilenmesini sağlıyoruz. Erzincan’da yaşayan herkese, en güvenilir ve eşit hukuk hizmetlerinin verilebilmesi için hukuk büromuzdan, her türlü dava konuları ile ilgili yardım alabilirsiniz.

Avukatlık Hizmeti Nedir?

İnsanlar, hayatları boyunca belirli zamanlarda, hukuki çözümler için destek almak isteyebileceği çeşitli hukuki olayla karşılaşabilecektir. Hukuk davalarının, avukatlık hizmetleri ile takip edilmesi, işlemlerin hukuka uygun olması açısından önemlidir. Avukatlık hizmetlerimiz ile açmış olduğunuz davaların, usulsüzlük gibi nedenlerden dolayı aleyhinize sonuçlanmasını önlemeye çalışıyoruz.

Hukuk davaları ile ilgili profesyonel yardım almak isteyenler, avukatlık hizmetlerimizden vekalet vermek suretiyle sınırsız olarak faydalanabilecektir. Hukuk dalları, kamu, özel ve karma hukuk dalları olarak bölümlere ayrılmıştır.

Tüm hukuk dallarında başarılı olabilmek için dava konusunun belirlenmesi ve dava konusuna uygun hukuk kurallarına göre işlemlerin yapılması gerekiyor. Hukuk büromuz tüm bireylerin, kendi haklarını en iyi şekilde savunabilmeleri için destek hizmeti vermektedir. Çünkü bireyler, karşılaştıkları dava konusu ile ilgili yeterli hukuk bilgisine sahip olamamaktadır. Hukukun her dalının farklı işleyiş yöntemleri vardır ve hukuk dallarının kurallarına göre hizmetlerimizi veriyoruz.

Davayı Avukatla Takibin Önemi Nedir?

İnsanlar, mahkemelerde, kendilerini hukuk kurallarına göre savunmada bazen yetersiz kalabilmektedir. Bu sorunların çözümü için her zaman avukata ihtiyaç duyulur. Erzincan hukuk büroları olarak, tüm dava türleri için avukatlık hizmeti veriyor, davalarda avukatın neden önemli olduğunu gösteriyoruz. Avukat desteği alınmadan açılan davaların çoğu görev ya da yetkisizlik nedeniyle ret edilebilecektir.

Bu sorunlar ile karşılaşmamak, dava konusunun ve yetkili mahkemenin belirlenebilmesi için avukata ihtiyaç duyulur. Büromuzda verdiğimiz hizmetlerimiz ile dava açma, delil toplama, tanık tespiti gibi tüm hizmetleri deneyimlerimiz ile sunuyoruz.

Hak kaybına uğramamak adına davalarınızı avukatla takip etmenizi tavsiye ederiz.

Daha fazla makale için tıklayınız.

Ağır Ceza Avukatı Nedir?

“Erzincan Hukuk Bürosu” üzerine 2 yorum

Yorum yapın